ART / Etchings etc / Etsningar + akvarell 4764604

nr 476 4604

Etsningar + akvarell

Lenght: ()

Sallberg & Lindström, Bla "Tunnelgatan", ca 24 x 12

100

SEK 100

Monday July 16 2007
at 17:21:53

4/7 15:40:35 1      Vinnande bud

Karl Lindström (1865-1936)