GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 6012463

nr 601 2463

VASE

signerad ceramica Kaszubska Fr. Negel, height: 25, nagg.

signerad ceramica Kaszubska Fr. Negel, höjd: 25

Condition: nagg

Withdrawn

Monday September 28 2009
at 17:18:33