GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Teservisdelar 13327005
nr 1332 7005
Teservisdelar
13 delar, Ostindia, Rörstrand. Blå dekor på ljusblå botten. Servisen formgiven 1932. Diameter: 13-21cm
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:47:11
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Rörstrand