KONST / Litografier / Litografier 17422096
nr 1742 2096
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografier, 3 st, Cecilia Frisendahl (1922-2014), Sverige, hundar, kor & sovande pojke, oramade lösa blad. Bladets mått: 30x40 - 36x56 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:37:02
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl