KONST / Litografier / Färglitografi 7201350
*
nr 720 1350
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Färglitografi , Leif Liljeblad (f. 1950), "Barmarksvinter", 59/180, 55x42
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2011
kl 19:12:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 07:50:10
1
100 kr
17/10 10:24:22
2
Vinnande bud
17/10 18:19:53
1
200 kr
- Konstnär/Designer
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Leif Liljeblad
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif liljeblad litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
*
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Leif Liljeblad
nr 720 1350
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Färglitografi , Leif Liljeblad (f. 1950), "Barmarksvinter", 59/180, 55x42
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/10 07:50:10 | 1 | 100 kr |
17/10 10:24:22 | 2 | Vinnande bud |
17/10 18:19:53 | 1 | 200 kr |
- Konstnär/Designer
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Leif Liljeblad
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif liljeblad litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41