KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8692329
nr 869 2329
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Akvarell, Evy Låås (1923-1999), Interiör, stämpelsign. a tergo, bladets mått: 55x55
Kondition: oramade
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 januari 2014
kl 19:36:50
100 kr
150 kr
250 kr
450 kr
400 kr
500 kr