KONST / Litografier / Litografi 8001667
nr 800 1667
Litografi
Lennart Sandh, uggla, signerad, -63, 6/190, motivets mått: 28x24
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:34:04
300 kr
150 kr