KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779159
nr 1277 9159
Osvald Rasmussen
(1885-1972), Danmark
Oljemålning, Interiör, signerad. Olja på duk, 39x32 cm
Osvald Rasmussen, Dansk bildkonstnär född 1885, död 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 2 november 2019
kl 08:04:54
Osvald Rasmussen
Läs mer om Osvald Rasmussen