KONST / Litografier / Färglitografi 14211022
nr 1421 1022
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 228/285. Färglitografi, bildmått: 53x64, yttermått inklusive ram: 70x93 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.600 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:18:41
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
- Klassiska
27 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow