KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12191208

nr 1219 1208

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. HH, 1966, Träd, 62x42

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:27:25

20/11 20:57:02 1      150 kr
26/11 18:00:13 2      Vinnande bud