KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8181150

nr 818 1150

Kolteckning

monogramsignerad, putti med delfin, motivets mått: 36x42

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 april 2013
kl 20:11:39