KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003278

nr 1400 3278

Åke Braun, "Tristan & Isolde. Signerad, daterad 1974. Olja på duk, 56x4260x46 cm, yttermått inklusive ram: 60x46

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 31 maj 2021
kl 20:06:12