KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996381

nr 1499 6381

Carl Einar Figge Fredriksson

(1887-1951), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 43x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 19:34:27

30/10 22:22:45 1      Vinnande bud

Carl Einar Figge Fredriksson

Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson