KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15597029

nr 1559 7029

Gunnar Widholm

(1882-1953), Sverige

Tusch, "Smekmånad da capo". Signerad, bladets mått: 16x25 cm, yttermått inklusive ram: 27x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 19:33:06

25/8 15:38:26 1      Vinnande bud

Gunnar Widholm

Läs mer om Gunnar Widholm