ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 14797159

nr 1479 7159

WATERCOLOUR

unidentified artist. Signerad B Silfverling, sunset, "Luleå Juni 1929". Watercolour, Image dimensions: 21x28 cm, outer dimensions including frame: 40x49 cm,

Oidentifierad konstnär. Signerad B Silfverling, Solnedgång, "Luleå Juni 1929". Akvarell, bildmått: 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Yes

SEK 100

Monday July 18 2022
at 20:17:26

18/7 20:12:26 1      Vinnande bud