GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 13464233

nr 1346 4233

VASE

China, 20th century, height: 20cm, minor cracks, cracks.

Kina, 1900-tal, Höjd: 20cm

Condition: nagg, spricka/ sprickor

3000

SEK 2200

Monday September 7 2020
at 19:29:35

7/9 18:55:02 1      2.000 kr
7/9 19:00:46 2      Vinnande bud