KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11697429
nr 1169 7429
Fredrik Westin
(1782-1862)
Blyerts, Fredrik Westin (1782-1862), signerad och daterad 1821,15x11 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:36:47
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr