KONST / Litografier / Litografi 13249316
*
nr 1324 9316
Don Eddy
(f. 1944), USA
Litografi, "BMW". Signerad, numrerad 87/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 maj 2020
kl 18:47:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 22:28:40
1
300 kr
3/5 22:09:57
2
450 kr
4/5 11:09:33
3
600 kr
4/5 18:38:04
4
600 kr
4/5 18:38:04
3
600 kr (Budbetjänt)
4/5 18:39:50
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy grafik litografi litografier oramat löst blad usa
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49
*
Don Eddy
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Läs om budbetjänten
nr 1324 9316
Don Eddy
(f. 1944), USA
Litografi, "BMW". Signerad, numrerad 87/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/4 22:28:40 | 1 | 300 kr |
3/5 22:09:57 | 2 | 450 kr |
4/5 11:09:33 | 3 | 600 kr |
4/5 18:38:04 | 4 | 600 kr |
4/5 18:38:04 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
4/5 18:39:50 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy grafik litografi litografier oramat löst blad usa
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49