KONST / Litografier / Litografi 12376639
nr 1237 6639
Bengt Wallberg
(1931-2004), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 42/250, bladets mått: 27x29 cm
Bengt Wallberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931, död 2004.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:51:42
100 kr
150 kr
Bengt Wallberg
Läs mer om Bengt Wallberg