KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14533050
nr 1453 3050
Akvareller
2 st, Rose Parker, Motiv från Kairo. Signerad, daterad 1909. Akvarell, bildmått: 25x17 - 17x23, yttermått inklusive ram: 36x40 -44x34 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:48:45
7/3 18:36:26