KONST / Litografier / Färglitografi 12848139
nr 1284 8139
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Drömhästen, daterad - 72, Signerad, numrerad 18/75. Motivet: 50x62 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:46:36
26/10 13:09:01
300 kr
28/10 18:13:53