MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 9177485

nr 917 7485

Jalusiskåp

Ek, djup: 51 cm, längd: 51 cm, djup: 40 cm, höjd: 145 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 oktober 2014
kl 20:33:19