KONST / Litografier / Färglitografi 6068431

nr 606 8431

Färglitografi

Signerad -99, Komposition, 50x50

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 oktober 2009
kl 17:14:51

26/10 17:06:14 1      Vinnande bud