KONST / Litografier / Litografi 8254468
nr 825 4468
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), 30/100, signerad, motivets mått: 42x55
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 maj 2013
kl 19:20:42
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg