ART / Oil paintings / Oil painting 13581067
nr 1358 1067
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Josef Öberg (1890-1967), Sweden. Stockholm, Sweden, vy mot Riddarholmen. Signerad J Öberg. Oil on canvas, ca 30x33 cm,
OIL PAINTING, Stockholmsmotiv, vy mot Riddarholmen. Signerad J Öberg. Olja på duk, ca 30x33 cm
700
SEK 600
Monday November 2 2020
at 19:20:29
2/11 09:25:11
500 kr
2/11 19:14:20
Josef Öberg
Read more about Josef Öberg