ART / Oil paintings / Oil painting 12611231

nr 1261 1231

OIL PAINTING

S B Wennström, Kvinna på strand, signed. Oil on canvas, 73x64, damaged canvas.

S B Wennström, Kvinna på strand, signerad. Olja på duk, 73x64

Condition: skadad duk

Withdrawn

Monday June 17 2019
at 19:25:33