KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13395079
nr 1339 5079
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålningar, 2 st, Signerade. Olja på duk, 55x44-72x58cm
måndag 3 augusti 2020
kl 20:51:47
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona