KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029184
*
nr 1402 9184
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 juni 2021
kl 19:49:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 16:39:51
1
300 kr
7/6 17:22:35
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders widjedal ej signerad köksinteriör olja olja på pannå oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
*
Anders Widjedal
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
nr 1402 9184
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 juni 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/6 16:39:51 | 1 | 300 kr |
| 7/6 17:22:35 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders widjedal ej signerad köksinteriör olja olja på pannå oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45



