ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 9816047
nr 981 6047
MIXED MEDIA
China, 19th century, 92x22, wear, damages.
Kina, 1800-tal, 92x22
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1200
Monday September 21 2015
at 20:14:30
1.100 kr