nr 1349 1098
DOLL'S HOUSE
painted, med dörrar. Height: 107 cm,
Bemålad, med dörrar. Höjd: 107 cm
Condition: slitage, skador
| Estimate: |
800 |
| Sold: |
SEK 300 |
Monday September 28 2020 at 18:16:03
| Time |
Bidder |
Bid |
27/9 22:05:47