KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677103
nr 1467 7103
Signerad H Falk. Olja på duk, 73x61, yttermått inklusive ram: 91x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:54:27