KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13877479
nr 1387 7479
Hans Ekedahl
(1944-2016), Sverige
"Herrmanna af Slite". Signerad, akvarell, bladets mått: 38x49, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Hans Ekedahl, svensk bildkonstnär född 1944, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:17:20
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr