KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14576122

nr 1457 6122

Helene Hansson-Fahl

(f. 1957), Sverige

Helene Hansson-Fahl (f. 1957), Sverige, tillskriven. Ej signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 57x76 cm

Helene Fahl, född 1957, svensk konstbnär.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 mars 2022
kl 20:53:54

28/3 20:06:04 1      Vinnande bud
28/3 20:15:41 1      justering av budtak

Helene Hansson-Fahl

Läs mer om Helene Hansson-Fahl