KONST / Litografier / Färglitografi 11525541

nr 1152 5541

Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige

Färglitografi, Signerad och numrerad 70/140, Berns, bladets mått: 70x53

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Utrop:

600 kr

måndag 11 december 2017
kl 18:58:55

Mikael Frygelius

Läs mer om Mikael Frygelius