KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114186
nr 1411 4186
Paavo Airola
(1918-1983), Sverige
Oljemålning, Skog. Signerad. Olja på pannå, 53x45, yttermått inklusive ram: 75x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:35:58
15/8 17:39:49
100 kr
16/8 20:18:26
Paavo Airola
Läs mer om Paavo Airola