ÖVRIGT / Mattor / Melayer 6454005
nr 645 4005
Melayer
Antik, 125x198, jämnt slitage, mindre lagning
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 14 juni 2010
1.600 kr
1.100 kr
1.800 kr
2.000 kr