KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218339
nr 1621 8339
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Änder. Signerad. Olja på duk, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x48 cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:40:40
17/5 22:52:32
100 kr
18/5 01:02:33