KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11755086
nr 1175 5086
Gudrun Holm
(f. 1913), Sverige
Oljemålning, Motiv från Öland. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 25x35 cm
Gudrun Holm, svensk målare född i Berlin 1913.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:34:57
16/4 19:06:44