MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrstolar 7797662
nr 779 7662
Snurrstolar
1 par, 60-tal
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:17:37
24/9 10:56:00