ART / Lithographs / Litograph in colors 13714052
nr 1371 4052
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Sven Inge Höglund (1935-2008), Sweden. Signed, numbered 29/99. Sheet: 63x46 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, numrerad 29/99. Bladets mått: 63x46 cm
Sven Inge Höglund Demonér (Sven Inge Höglund), Swedish painter, draughtsman and printmaker born in Umeå 1935, dead 2008.
SEK 250
Monday January 11 2021
at 19:21:11
100 kr
150 kr
200 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Read more about Sven Inge Höglund Demonér