KONST / Litografier / Serigrafier 13826051
*
nr 1382 6051
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Serigrafier, 4 st, 20 & 230-upplaga, oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 2x46 ca
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 19:14:54
- Konstnär/Designer
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Läs mer om Roberto Torregiani
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier roberto torregiani serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Läs mer om Roberto Torregiani
nr 1382 6051
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Serigrafier, 4 st, 20 & 230-upplaga, oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 2x46 ca
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Konstnär/Designer
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk mÃ¥lare född 1946.Läs mer om Roberto Torregiani
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier roberto torregiani serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



