MÖBLER / Bord / Matbord 17387179

nr 1738 7179

Matbord

1950-tal, skiva i laminat, utdragsskivor, besticklåda. Bredd: 90 + 28x2,60, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:01:23

9/11 22:16:38 1      Vinnande bud