KONST / Litografier / Färglitografi 14929082
nr 1492 9082
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
"Trehjuling". Signerad, numrerad 64/96. Färglitografi, bildmått: 42x36 cm, yttermått inklusive ram: 51x71 cm
Kondition: fuktskador
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
måndag 26 september 2022
kl 18:39:03