KONST / Litografier / Serigrafi 6501198
nr 650 1198
Serigrafi
Interiör med kvinnor, Frankrike, 1900-talets början, 61x34
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 19:17:15
3/8 15:15:47