FURNITURE / Sofas / Sofa 8772406

nr 877 2406

SOFA

leather, 1970s, length: 145, wear.

skinn / betsat trä, LeoLux, 1970-tal, längd: 145

Condition: slitage

800

SEK 1300

Monday February 24 2014
at 19:07:54