ÖVRIGT / Diverse / Fönster 7707183
nr 770 7183
Fönster
5 + 4 st. , höjd: 136 + 142
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:58:50
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr