KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878121
*
nr 1387 8121
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 mars 2021
kl 18:03:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/3 19:55:44
1
600 kr
24/3 21:26:22
2
700 kr
29/3 17:58:31
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige örjan sätre
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05
-
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00
-
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36
-
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41
-
3254 Oljemålning
Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Signerad, Gamla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:51
*
Örjan Sätre
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
nr 1387 8121
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/3 19:55:44 | 1 | 600 kr |
24/3 21:26:22 | 2 | 700 kr |
29/3 17:58:31 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige örjan sätre
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05 -
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50 -
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00
-
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36 -
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41 -
3254 Oljemålning
Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Signerad, Gamla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:51