KONST / Litografier / Modeplanscher 9133325
*
nr 913 3325
Modeplanscher
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 september 2014
kl 18:18:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 10:15:08
1
450 kr
22/9 15:24:34
2
400 kr
22/9 15:25:22
2
500 kr
22/9 18:13:56
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher paris
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Modeplanscher
nr 913 3325
Modeplanscher
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/9 10:15:08 | 1 | 450 kr |
| 22/9 15:24:34 | 2 | 400 kr |
| 22/9 15:25:22 | 2 | 500 kr |
| 22/9 18:13:56 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher paris
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



