KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177252
nr 1717 7252
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, I cirkusmanegen. Signerad. Olja på pannå, 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 74x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:42:40
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg