KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956339
*
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 maj 2021
kl 19:18:57
- Konstnär/Designer
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri bennetter olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:30
*
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 maj 2021 |
- Konstnär/Designer
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri bennetter olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:30